Z Francie do Nizozemska

Z Francie míří reprezentační cyklokrosař Tomáš Ježek do Nizozemska
Další reprezentační start má za sebou člen mladoboleslavského IVAR CS ATHOR Teamu. V sobotu odjel závod světového poháru v cyklokrosu junior Tomáš Ježek. Ve francouzském Pont-Chattau dojel do cíle na 24. místě.
Tomáš neodstartoval nejlépe, v prvním suché a rovinaté trati měl pád a musel dohánět ztrátu. V posledním kole pak navíc píchnul pneumatiku a musel měnit kolo. „Ke všemu se na Tomášově formě podepsala dlouhá cesta, kdy reprezentační tým cestoval na závody v pátek zhruba 12 hodin a v sobotu dalších pět hodin,“ podotknul hlavní trenér boleslavského týmu a Tomášův otec Václav Ježek. „Věřím, že kdybychom se do dějiště závodu dostali o den dříve, mohlo to být lepší. Byl jsem nějaký unavený a nemohl jsem se na rychlé trati dostat do tempa. To nic ale nemění na skutečnosti, že ten závod byl hodně rychlý a soupeři jsou hodně kvalitní,“ sportovně uznal Tomáš Ježek.
Už v pátek cestuje reprezentace, v níž opět Tomáš Ježek nechybí, k poslednímu závodu světového poháru do nizozemského Hoogerheide.
blog comments powered by Disqus