Úspěšný víkend juniorů

Úspěšný víkend juniorů
O víkendu se junioři ALPINE PRO – AUTHOR Teamu představili na několika závodech a všude sbírali medaile.
V sobotu se první skupina představila na KPŽ v Jeseníku. V kategorii 6-7 let tradičně zářily naše dívky, když zvítězila Justýna Kolářová, třetí dojela Vanda Dlasková a čtvrtá Tereza Schejbalová. V kategorii 10–11 let odjeli skvělý závod Pepa Hladík a Tomáš Ježek. Pepa s přehledem zvítězil, ale výborně jedoucí Tomáš přišel v předposlední zatáčce o druhé místo díky pádu a skončil čtvrtý.
Druhá skupina vyrazila do Chrastavy na poslední díl Libereckého poháru. V kategorii předžáci zvítězila Lucie Tůmová, která tak vybojovala i celkové vítězství v poháru. V kategorii žáci 1 – chlapci vyjel druhé místo Vojta Pařík a celkově skončil třetí. V dívkách byl závod zcela v režii našich závodnic, které vybojovaly první čtyři místa v pořadí Adéla Kyselová, Kačka Hladíková, Kristýna Zemanová a Helena Melicharová.
V celkovém pořadí poháru dívky obsadily taktéž první čtyři místa a to v pořadí Lucie Blechová, Kačka Hladíková, Adéla Kyselová a Kristýna Zemanová. Sedmým místem je doplnila Helena Melicharová. V kategorii žáci 2 dojela pátá Klára Vernerová a celkově skončila sedmá.
Osamoceně se vydala závodit Lucie Blechová. V sobotu zvítězila v závodě Van Gillern Cup v Kamenici u Prahy a v neděli obsadila druhé místo v závodě Okoloprahy, kde ji třetím místem doplnil Kuba Oktábec.
blog comments powered by Disqus