Tréninkový kemp na Mallorce

Mallorca 2013
Rok se s rokem sešel a nejen „eliťáci“, ale i „hobíci“ začínají kroutit kilometry na novou sezónu. Spousta cyklistů v zimním období využívá teplých krajin na kvalitní trénink a zároveň i na příjemnou dovolenou. Španělský ostrov Mallorca je oblíbenou destinací, kterou zvolil letos i náš tým.
Jako první vyrazil na Mallorcu Honza Strož přestupující letos do elitní kategorie, který zde strávil celý únor a najezdil neuvěřitelný počet kilometrů. Honza se do tréninku pořádně opřel a rád by potvrdil loňskou výbornou závodní fazónu. V polovině února přijel potrénovat i Martin Splítek, který zde strávil 14 tréninkových dní. Nakonec na cyklistům zaslíbený ostrov zavítali Franta Klouček, Víťa Gӧrӧg a Martin Turner.
Tato trojice dorazila začátkem března na 12 dní a absolvovala většinu tréninkových dní spolu s týmem České spořitelny v čele s Pavlem Boudným. Zázemí nám letos poskytl Alltraining vedený Vojtou Beranem ve čtyřhvězdičkovém hotelu Royal Cristina, kde nám nabídl veškerý servis včetně masáží, zapůjčení kol a jejich servisu.
Radost z pohybu doplněná hezkým prostředím s krásným počasím pro nás všechny znamenala příjemně strávený čas spojený s poctivým nabíráním fyzické kondice, který jak všichni doufáme zužitkujeme v nastávající závodní sezóně. Mallorcu, jako vhodné tréninkové prostředí, můžeme vřele všem začínajícím ale i protřelým cyklistům určitě doporučit.
blog comments powered by Disqus