Soutěž s Alpine Pro

Soutěž s Alpine Pro
SOUTĚŽ S ALPINE PRO „Nakup cyklo za 500 Kč a vyhraj dovolenou v Rakousku a spoustu dalších zajímavých cen!“
ALPINE PRO, a.s. je hrdým dlouholetým partnerem největšího seriálu závodů na horských kolech „Kolo pro život“ a proto pro letošní 13. ročník jsme připravili různá překvapení a aktivity pro účastníky.
Letos každý zájemce může soutěžit o možnost startovat v seriálu Kolo pro život na Fitness závodech jako člen Alpine Pro týmu nebo o hodnotné rodinné sportovní pobyty v Rakousku, horská kola v barvách Alpine Pro a další zajímavé dárky z olympijské kolekce.
A jak se soutěže zúčastnit? Stačí nakoupit jakékoliv cyklo oblečení Alpine Pro minimálně za 500 Kč. Za nákup obdržíte unikátní kód, který vložíte do aplikace na www. facebook.com/alpinepro, a zde pak také vložíte vlastní libovolnou fotku, pozvete přátele, kteří vám ji ohodnotí a máte šanci vyhrát tyto úžasné ceny: pobyt v Rakousku pro 2 osoby a 2 děti, MTB kola AMULET nebo olympijské dárečky.
Pro prvních 10 nejrychlejších soutěžících máme každý týden možnost bezplatného startu na vybraném závodě KPŽ do závodu kategorie „Fitness“ jako V.I.P. včetně přednostního odbavení = startovní číslo, čip aj. bude připraveno na stanu Alpine Pro.
Navíc první dva zaregistrovaní dostanou možnost startu i v závodě kategorie „Marathon“ jako V.I.P. a budou mít také servis v týmu Alpine Pro Author teamu = kontrola kola, občerstvení, popř. půjčení kola AMULET v barvách Alpine Pro, testování cyklo oblečení Alpine Pro aj.
Podrobné informace naleznete na www.facebook.com/alpinepro popř. webových stránkách www.alpinepro.cz.
Alpine Pro přeje všem účastníkům soutěže i seriálu „Kolo pro život“ příjemný sportovní zážitek.
blog comments powered by Disqus