Skvělé cyklokrosové představení

Kristýna Zemanová
Skvělé cyklokrosové představení IVAR CS – AUTHOR TEAMU na Mistrovství republiky
Druhá prosincová sobota patřila Milovickému lesoparku, kde se konal sedmý závod cyklokrosového poháru Toi Toi Cupu, jehož součástí bylo Mistrovství České republiky v ženské a juniorských kategoriích. IVAR CS – AUTHOR TEAM do Milovic vyrážel s velkým očekáváním dobrých výsledků a ty se také dostavily.
Žáci a kadetky bojovali o body do poháru a především o mistrovský dres a nutno dodat, že to v obou kategoriích zacinkalo medailí. Mezi žáky se o pódium snažil Tomáš Ježek, který svedl nádherný vítězný souboj o druhé místo na až cílové rovince a tím si také pojistil celkové vítězství v poháru.
Podobný scénář měl i závod kadetek, kde se Tereza Vaníčková většinu závodu přetahovala o druhé místo s Magdalenou Mišoňovou (Sokol Veltež), které nakonec podlehla také až v závěrečné části závodu. Nicméně medailových třetím místem udržela celkové prvenství pohárového Toi Toi Cupu ve své kategorii. Mezi žáky dále závod dokončili 5. Josef Hladík, 15. Jakub Daněk, 20. Tomáš Maroul a 23. Matěj Stránský a v kadetkách vybojovaly 5. místo Kristýna Zemanová, 7. Klára Vernerová, 11. Martina Jedlánková, 14. Nicole Hartychová a 16. Kateřina Daňková.
Celosezónní skvělé výsledky znamenali obrovský úspěch v soutěži družstev, protože jak starší žáci tak kadetky tuto soutěž s luxusním náskokem naprosto ovládli.
blog comments powered by Disqus