Partners 50 Podralsko

Skupina s Vencou
Tak už je to tady. Po dlouhé zimě vstupuje náš tým do sedmé sezóny! Přes zimu jsme prošli pár změnami, tou hlavní je název: IVAR CS – AUTHOR TEAM.
Všem sponzorům děkujeme, že nám umožnili pokračovat dál! A hned jsme začali vítězně. V sobotu se jel už tradiční jarní závod Partners 50 Podralsko, kterého se zúčastnili jak dospělí, tak děti. V závodě dospělých si naši borci vedli parádně. Brzy po startu nastoupil Venca Ježek a sólovou jízdou vybojoval první letošní vítězství. Za Vencou se utvořila trojice pronásledovatelů, ve které byl i náš Jan Strož. Ten nakonec po problému s pedálem dojel čtvrtý. Za ním přivedl do cíle další skupinu Franta Klouček, který tak vybojoval páté místo. Ve skupině byli i Ivo Netík, který dojel desátý a vyhrál kategorii M40 a Martin Řehák, celkově třináctý.
V dětském závodě byli naše barvy také výrazně vidět, když jsme obsadili několik stupňů vítězství. 1. místo vybojovali Venda a Tomáš Ježkovi, 2. místo Tomáš Doležal, Adéla Kyselová a Pepa Hladík, 3. místo Vojta Pařík, Tomáš Maroul, Kačka Hladíková a Martina Jedlánková. 
Příští sobotu nás čeká takřka domácí závod 50 Český ráj, kde už se představí celý tým v plné síle a nových dresech. S pěti vítězstvími je zde rekordman Venca Ježek, tak snad v silné
konkurenci uspěje i letos.
blog comments powered by Disqus