Junioři Alpine PRO - Author teamu jedou!

Naši junioři jedou!
V sobotu 21. 5. 2011 jsme měli na startu 3 juniory. Na Olomouckou 50 vyrazili Kačka Hladíková s Vojtou Paříkem a na Extrém bike Most se jela poprat s konkurencí Lucka Blechová. Oba závody měly shodný začátek 10.05 hodin a tak v jeden čas vystartovali naší mladí závodníci do boje. Kačka s Vojtou už potřetí za sebou nenašli v sérii Kolo pro život přemožitele a dojeli si pro jasné vítězství. Lucka vyrazila do prvního ze dvou 3 km okruhů opatrně, protože do závodů vyrazilo po třech kategoriích kluků a holek, tak aby se nepřipletla do nějakého karambolu. Jakmile se pole po prvním výjezdu začalo natahovat, Lucka do toho šlápla a začala ujíždět svým soupeřkám. Do cíle dorazila s téměř 7 minutovým náskokem před svou další soupeřkou v kategorii, čímž vybojovala další vítězství pro naše barvy.
V neděli naši junioři bojovali na třech závodech. Větší část týmu vyrazila na Bezděz 50 a opět si vedla úspěšně. První vystartoval v kategorii do 6 let Venda Ježek a vybojoval 4. místo. Po něm v kategori 7 - 10 let holky vybojovala své letošní první vítězství Klárka Vernerová a 8. místo Terezka Schejbalová. Stejnou věkovou kategorii kluků vyhrál jednoznačně Tomáš Ježek, pro něhož to bylo také letošní premiérové vítězství a na 9. místě dojel náš nový člen týmu Franta Holan. Poslední se do boje se svými soupeřkami v kategorii 11 – 14 let pustila Jana Morávková. Vedla si opět výborně a vyjela si své 2. letošní vítězství.
V Bedřichově závodila v prvním závodě Kerda cupu v kategorii 8 – 9 let holek Lucka Blechová. Lucka do toho hned od startu šlápla a držela první dvojice stejné kategorie kluků. Postupně navyšovala svůj náskok a dojela si v tomto velmi náročném závodě pro své druhé víkendové vítězství.
V Jičíně hájil naše barvy Kuba Oktábec v kategorii 7 – 8 let a také si vedl úspěšně. Po velkém boji dojel na 2. místě.
S víkendovou bilancí 7 vítězství a jedno 2. místo mohou být jak kouč týmu Pepa Hladík tak trenér Venca Ježek i naši junioři nadmíru spokojeni. Určitě to je to pro všechny juniory dobrá motivace, aby se v tréninku stále zlepšovali a mohli dosáhnout dalších úspěchů a pro trenéry odezva, že to ty děti baví.
blog comments powered by Disqus