Bike park na Štěpánce zažil podařenou závodní premiéru

Bike park
Poslední prázdninový víkend byl pokřtěn nově otevřený bike park v Mladé Boleslavi závodem Spinfit dětského MTB Cupu. Areál otevřený v polovině srpna nabízí širokou paletu tratí se spoustou klopených zatáček, sjezdovou rampou a krátkým tunelem, kde je možné připravit závody pro celou paletu dětských kategorií. Celá akce byla zahájena úderem desáté kategorií odtrkovadel a ukončena po poledni nejstaršími dětmi, kteří využily naplno všech cest celého areálu. Počet startujících dětí byl přes 150! Pořadatelská skupina IVAR CS – AUTHOR TEAMu odvedla perfektní práci a spokojenost dětí i jejich rodičů byla tou největší odměnou.
V kategorii odstrkovadel vybojovala Alena Vernerová pěkné osmé místo. Nejmladší dětskou kategorii na kolech vyhrál mezi kluky František Hladík a na třetím místě dojel  Štěpán Hájek. Štěpán Görög dorazil do cíle mezi kluky 5-6 let na osmém místě a mezi holkami stejného věku o dvě místa lépe si vedla Aneta Kyselová a sedmá byla Babeta Kolářová. Mezi žáky 7-8 let si po sedmé místo dojel Tomáš Hájek a pro patnácté místo Marek Dlask.
Ve stejné věkové kategorii si mezi holkami vedla výborně druhým místem Adéla Rozsypalová, desátá pak dojela Barbora Rajnochová a sedmnáctá Veronika Sedláčková. Žáky 9-10 let ovládl Štěpán Rozsypal před druhým Vojtou Paříkem, čtvrtým Vénou Ježkem a třináctým Josefem Chloupkem. Podobný úspěch měl náš tým i v dívčí části této kategorie, kterou vyhrála Kateřina Hladíková před Adélou Kyselovou, pátá do cíle dojela Vanda Dlasková, šestá Justýna Kolářová a osmá Lucie Krinwaldová. Mezi mladšími žáky 11-12 let dominoval Tomáš Maroul a dívčí části vládla Kristýna Zemanová, která nechala za sebou Martinu Jedlánkovou i čtvrtou Lucii Blechovou. Mezi nejstaršími dětmi předvedli nádherný souboj domácí Tomáš Ježek a Josef Hladík, kde úspěšnější byl nakonec Tomáš a mezi dívkami s přehledem zvítězila Tereza Vaníčková před třetí Nicole Hartychovou, která o druhé místo přišla až v závěru závodu.
blog comments powered by Disqus