David Šulc celkově na skvělém druhém místě

David Šulc
Roudnice nad Labem – Bez medaile, zato s celkově druhým místem Davida Šulce se vrátili mladí cyklisté z IVAR CS AUTHOR teamu z posledního závodu českého poháru na silnici. „Pocity jsou lehce smíšené, ale v podstatě hodnotím závody jako solidní. Byla to poslední příprava před startem cyklokrosové sezony, od které očekáváme hodně,“ uvedl Václav Ježek, hlavní trenér mládežnických boleslavských cyklistů.
V Roudnici byla trať rovinatá, ovšem velký vítr dokázal dělat divy. Většinou se závodilo doslova od prvních metrů, peloton se hned po startu trhal na menší skupiny, závodníky stála trať hodně sil. celý článek...
Comments

Boleslavský cyklokros: to byla úspěšná podívaná!

Boleslavský cyklokros
Byla to neskutečné! Parádní závody. Parádní výkony. A co víc. Mladí závodníci z IVAR CS AUTHOR teamu stáli v mládežnických kategoriích až na jedinou výjimku vždy na bedně. A i v té výjimce to bylo navíc jen o „fous“. A mnohdy se na stupně Ivaráci postavili i vícečlenném obsazení. Ale postupně.
„Lepší start do sezony cyklokrosu jsme si snad ani nedovedli představit. Početné startovní pole a výborná konkurence. Z toho všeho jsme měli jako pořadatelé radost,“ podotkl hlavní trenér týmu IVAR CS AUTHOR team Václav Ježek.
Posuďte sami – IVAR CS AUTHOR Team si doma ponechal dvě zlaté, tři stříbrné a jeden bronz.
Do Bike parku na Štěpánce přijelo k prvním závodům sezony v cyklokrosu na dvě stovky mládežníků. Všichni byli plni očekávání, jak se ukáže forma jednotlivých týmů, jednotlivých závodníků. A je zcela jasné, že IVAR CS AUTHOR team bude hrát v sezoně první housle.
Cyklokrosový život svádí do jedné kategorie žačky a kadetky. A v této kategorii kralovala systém start – cíl boleslavská Kateřina Hladíková. „Kačka od začátku závodu na čtyři okruhy v celkové délce šest kilometrů nedala soupeřkám šanci,“ popsal triumf domácí závodnice trenér Ježek. Hladíková měla v cíli náskok před stříbrnou soupeřkou dvacet vteřin. Sedmá dojela Barbora Rajnochová, ta je věkem ještě žákyně, jde tedy o super výsledek. Devátá skončila Aneta Dlouhá, dvanáctá Barbora Jeřábková, čtrnáctá Martina Václavů. „To byla radost dívat se na tenhle závod,“ utrousil trenér.
celý článek...
Comments