Toi Toi Cup ve Slaném

Toi Toi 2015 ve Slaném
V úvodním závodu letošního ročníku Toi Toi Cupu ve Slaném bylo představení cyklokrosařů IVAR CS – AUTHOR TEAMu i přes dramatické chvilky úspěšné. Našich 16 závodníků tvořilo snad nejpočetnější výpravu a soupeři už tušili, že to s námi budou mít, zejména v soutěži týmů, těžké.
Nejdříve se na start velmi suché a prašné trati postavily kadetky, následovány staršími žáky. Holky byly lehce indisponované epidemií rýmičky v Mladé Boleslavi i přesto bojovaly se ctí. V první desítce máme 4. závodnice, Terka Vaníčková se po poctivé práci na čele během celého závodu dostala na bronzový stupínek. Závod kadetek na výbornou zvládly i Kristýna Zemanová (5. místo), Klára Vernerová (9.), Kateřina Hladíková (10.), Martina Jedlánková (14.), Kateřina Daňková (19.) i po pádu bojující Nicole Hartychová (21.). Bohužel některé doplatily na kolize jak se soupeřkami, tak i vzájemně. Odtržená galuska, jedno odřené a jedno šité koleno je závěrečný účet smůly. V soutěži týmů patří holkám těsně druhé místo. S minutovým odstupem byl odstartován závod starších žáků. celý článek...
Comments

Skvělé představení v Bakově

Bakov 2015
Skvělé představení mládeže IVAR CS – ATHOR TEAMu v Bakově
Předposlední díl dětských závodů Spinfit MTB Cupu se konal v nedalekém Bakově. Jedná se o největší dětské závody v Čechách, kde se představilo přes 350 dětí a naši junioři na takové akci samozřejmě nemohli chybět. Celodenní akce nabitá závody sprintů i klasických XCO závodů si užívaly celé rodiny, protože v rámci závodů byly zařazeny i netradiční štafety, do kterých se zapojily nejen děti, ale i jejich rodiče. Celý závodní areál doslova zaplavily barvy IVAR CS – AUTHOR TEAMu a i přes velkou konkurenci dokázali naši svěřenci dominovat snad ve všech kategoriích a tím se opět potvrdila skvělá práce celého týmu. Všem našim úspěšným bikerům gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci oddílu.
Comments