Závěrečné hodnocení sezóny 2012

To nám to ale pěkně uteklo, letošní sezóna je za námi a tak se pojďme za ni trochu ohlédnout. Náš Alpine Pro – Author Team si právě odkroutil již šestou cyklistickou sezónu a určitě splnil většinu cílů, které si na jaře předsevzal. Hlavní náplní týmu byl, stejně jako v předešlých letech, seriál horkých kol Kolo pro život (KPŽ).
Začátek patnáctidílného seriálu KPŽ byl opět situován do jarních brdských lesů nedaleko Prahy a finále pak přivítalo babí léto v oderských vrších nedaleko Hranic na Moravě. Druhý díl seriálu opět patřil Mladé Boleslavi, kde náš tým ve spolupráci s několika obětavými lidmi uspořádal kvalitní bikový závod Mladá Boleslav Tour Škoda Auto s výborným zázemím a servisem.
celý článek...
Comments

T. Ježek nejlepší cyklokrosař středočeského kraje

Státní svátek 17. listopadu je již dlouhá léta vyhrazen cyklokrosu na Holých Vrších nedaleko Mladé Boleslavi. Pro všechny věkové kategorie je tento závod vypsán jako Český pohár Toi Toi Cup. V letošním roce jsme měli mezi závodníky dvojí zastoupení v žákovské kategorii, a to naše juniory Tomáše Ježka a Pepu Hladíka mladšího. Tomáš zajel opravdu výborně a v souboji s o několik let staršími kluky dokázal vybojovat výborné 12. místo a hlavně se stal středočeským vítězem žákovské kategorie. Pepovi nezvykle kopcovitá trať úplně nesvědčila, ale po statečném výkonu nakonec obsadil velmi pěkné 19. místo.
Dalším dílem Toi Toi Cupu mládežnických kategorií pak byl nedělní závod v Milovicích. Oba naši Junioři se v takřka stejné konkurenci opět neztratili, Tomáš obsadil tentokráte 15. místo a Pepča si zopakoval 19-tou pozici z Holých Vrchů. Pro oba kluky je to letos premiérová sezóna, která je hlavně o sbírání zkušeností, nicméně dosavadní výsledky ukazují velký potenciál a vypadá to, že se můžeme příští sezóny opravdu na co těšit.
Comments