4. Český pohár na silnici Louny

Na silnici v Lounech
V sobotu 18. 6. se jel další díl silničního poháru v Lounech. V těžké a kopcovité trati se neztratili ani jezdci IVARCS – AUTHOR TEAMU.
V kategorii starších žáků opět skvěle bojoval David Šulc, který získal bronzovou medaili. Matěj Stránský obsadil 14. místo. V žákyních dojela na 5. místě Kateřina Hladíková a na 7. místě Kateřina Daňková. Tradičně se vedlo kadetkám, kde stříbro vybojovala Tereza Vaníčková a na 6. místě dojela Klára Vernerová. V kadetech dojel Tomáš Ježek na 16. místě.
Nyní čeká jezdce IVARCS – AUTHOR TEAMU příprava na vrchol letní sezóny, když se koná 16.7. poslední pohár MTB, týden na to MČR MTB a další týden MČR na silnici.
Comments

Český pohár MTB XCO Brno 2016

Stupně vítězů v Brně
V neděli 12. 6. se jel čtvrtý díl Českého poháru horských kol v cross country v Brně. IVARCS – AUTHOR TEAM přijel v téměř plné sestavě obhajovat předchozí úspěchy. Technická trať měla několik nebezpečných sjezdů a kamenitých pasáží, které prověřili technickou připravenost a přinesla 4 medaile! V kategorii mladších žáků a žákyň se opět potvrdily medailové ambice. V žácích vybojoval třetí místo Štěpán Rozsypal, Venda Ježek dojel na 7. místě a Vojta Pařík 12. V žákyních vybojovala Kačka Hladíková zlato a Adélka Kyselová stříbro!
V kategorii starších žáků dojel David Šulc pro čtvrté vítězství a potvrdil tak své dosavadní prvenství v poháru. Matěj Stránský dojel na 8. místě a Tomáš Maroul 21. V starších žákyních skončila Kristýna Zemanová na 4. místě, Kateřina Daňková na 16. místě a Martina Jedlánková 26. V kadetech a kadetkách se představili i zahraniční závodníci, naši jezdci s však neztratili. Josef Hladík obsadil 5. místo a Tomáš Ježek dojel 16. V kadetkách dojela poprvé bez medaile Tereza Vaníčková na 5. místě, Klára Vernerová skončila 11. a Nicole Hartychová 14.
Po těchto skvělých výsledcích potvrdil IVARCS – AUTHOR TEAM i průběžné celkové vítězství v týmech!
 
Comments