Návrat Václava Ježka na pódium Kola pro život

Návrat na pódium
Kolo pro život zavítalo poslední červnový den do Krkonoš, kde se dějištěm závodu horských kol stalo Vrchlabí a jeho malebné okolí. Na svůj druhý start letošního ročníku KPŽ se postavil i Václav Ježek, který si výborným výkonem vybojoval druhé místo na delší 50-ti kilometrové trati za největším favoritem Pavlem Boudným. Venca Boudného dokázal prohánět více než polovinu závodu, pak však Bouda zapnul své pověstné turbo a vítězství si dokázal kontrolovat až do cíle. Pódium si vybojoval na Vrchlabském letišti i Tomáš Jiránek, který se slušným náskokem vyhrál svoji věkovou kategorii Muži 40-49 let. Medailí to zacinkalo i na kratší 35-ti kilometrové trati, kde druhé místo v kategorii Kadetky 14-16 let obsadila Dominika Kubátová. Mezi kadety stejného věkového rozpětí se s tratí slušně  popasoval na šestém místě Josef Hladík.
V dopoledních hodinách patřil cílový areál dětským závodům, kde se to našimi barvami jen hemžilo. První místa obsadili Adéla Rozsypalová (žákyně 8-9 let), Kateřina Hladíková (žákyně 10-11 let) a Matěj Stránský (žáci 12-13 let) a na druhých pozicích se umístili František Hladík (děti do 5let), Adéla Kyselová (žákyně 10-11 let) a Štěpán Rozsypal (žáci 10-11 let).
Comments

4. závod ČP XCO 2015 Bedřichov

Klára Vernerová
Další závod ČP XCO 2015 proběhl tento víkend v Bedřichově, kde se opět velmi dařilo jezdcům IVAR CS – AUTHOR TEAMU!
V Bedřichově opět panovalo deštivé a chladné počasí.  V sobotu se jel eliminátor, kde Klára Vernerová vybojovala zlato a Tomáš Ježek stříbro!
V neděli se na blátivé a náročné trati bojovalo o body a medaile v XCO. První medaili přivezl Matěj Stránský – stříbro, pak přidal Tomáš Ježek zlato a navrch ještě bramborové medaile od Kláry Vernerové a Terezy Vaníčkové. Všichni závodníci zaslouží obdiv za absolvování závodu v tak těžkých podmínkách! Více výsledků na www.poharmtb.cz
Comments