Pec pod Sněžkou: šest medailí, Šulc králem do vrchu!

pec_2020
První vrchol cyklistické sezony mají mladí závodníci z mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu za sebou. O víkendu se v Peci pod Sněžkou konalo mistrovství republiky na horských kolech a titul mistra republiky si vyjel v závodu do vrchu junior David Šulc. Boleslaváci brali o víkendu několik medailí, některé byly očekávané, objevil se ale i nečekaný úspěch.
Šampionát začal už v pátek a hned první den to Boleslavským „cinklo“. Bylo to zásluhou žákovské štafety, která ve složení Adam Smejkal, Antonín John, Adéla Stránská a Martina Václavů, skončila třetí. „Mysleli jsme si, že budeme v popředí, ale třetí místo je poměrně překvapení. Ve štafetách vede k úspěchu více aspektů, prostě všechno se musí sejít a tady se to podařilo, chvíli jsme dokonce jeli druzí,“ uvedl po závodech trenér Václav Ježek starší, celý článek...
Comments

Skvělá generálka: v Touškově Elbadri a Šulc zlatí!

skvela_generalka
Týden před republikovým šampionátem na horských kolech to byla parádní generálka. Do Města Touškov na Plzeňsku se sjela česká špička, aby si to rozdala na prvním závodě českého poháru na horských kolech, pro juniory a muže to byly i mezinárodní závody UCI.
A mladým závodníkům z mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu se vedlo znamenitě – dvě prvenství Jakuba Elbadriho a Davida Šulce ukázaly, že kluci mají před mistrákem parádní formu. K tomu řada dalších skvělých výkonů i umístění.
Doslova fantastický závod odjel junior David Šulc. Od začátku se dostal do čela, kde bojoval s německým závodníkem a v závěru měl více sil a projel vítězně cílem. „David předvedl nádherný výkon. O první místo se celý závod pral s německým mistrem Krayerem, lyšácky si pohlídal závěr a vyhrál. Tohle vítězství se počítá, vždyť další z českých juniorů dojel až pátý,“ hodnotil Šulcův výkon trenér mládežníků v IVARu Václav Ježek starší. celý článek...
Comments

V Praze na bedně Elbadri, Václavů, Rajnochová a Smejlkal. Na Orlíku vyhrála Hladíková

Jen pár kilometrů zajížděli mladí cyklisté z IVAR CS AUTHOR Teamu k dalším závodům. Tentokrát se zúčastnili Pražského poháru na horských kolech, závodilo se na trati v pražském Zličíně. A byla to generálka na víkendový závod českého poháru v Touškově.
Vše nasvědčovalo tomu, že z vítězství se bude radovat kadet Jakub Elbadri. Ještě tři sta metrů před cílem vedl, ale pád zavinil, že se propadl na druhé místo. Osmý skončil Filip Samec.
Výborný závod zajela trojice starších žákyň. Těsně před nejvyšším stupínkem, tedy druhá, dojela Martina Václavů, třetí skončila Barbora Rajnochová a pátým místem skvělý úspěch trojice dívek dotvořila Veronika Sedláčková. „To byl vážně dobrý závod a skvělé výkony. Uvidíme, co děvčata předvedou na poháru,“ těší se hlavní trenér mládežnických cyklistů v IVAR CS AUTHOR Teamu Václav Ježek starší.celý článek...
Comments

Hladíková veze z Bělkovic druhé místo

image001
O uplynulém víkendu se opět cyklisté vrhli na start dalších závodů. Tentokrát usedli na silniční kola a vydali se bojovat na trať v Bělkovicích na Olomoucku. Konalo se tu Bělkovicko-Lašťanské silniční kriterium. A závodníci v dresech mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu se neztratili.
Nejlépe se na trati, kterou kropil po celý den déšť, vedlo kadetce Kateřině Hladíkové, která se probojovala na stupně vítězů. Těsně za nimi pak skončili Jakub Elbadri a Kristýna Zemanová. Po nucené pauze zaviněné koronavirem začíná sbírat vavříny po loňské úspěšné sezoně kadetka Kateřina Hladíková. V průběhu závodu chvíli byla v bodování dokonce na čele, nakonec obsadila celkově parádní druhé místo. Devátým místem překvapila Barbora Jeřábková.
Vítězná Hladíková zářila energií a nadšením: „Bylo skvělé závodit po tak dlouhé době a hlavně vidět všechny své kamarády. Hodně jsme potrénovali, takže jsem si věřila na dobrý výsledek. S druhým místem jsem moc spokojená a těším se na další závody,“ řekla Hladíková. celý článek...
Comments