Úspěšné vystoupení na MČR

Kutná Hora
Od pátku do neděle probíhalo v Kutné Hoře Mistrovství ČR horských kol, které bylo pro IVAR CS – AUTHOR TEAM velmi úspěšné! V pátek se začínalo technickými disciplínami, které byly jako neoficiální MČR. V tomto závodě obsadila Terka Vaníčková 1. místo, Klára Vernerová a Josef Hladík 2. místo. V sobotu pokračovalo MČR Eliminátor (sprinty), v kterých se už rozdělovaly mistrovské tituly. První zlato pro IVAR CS – AUTHOR TEAM vybojovala žákyně Klára Vernerová, která tak potvrdila i celkové vítězství v poháru Eliminátor. Stříbrnou medaili přidala kadetka Tereza Vaníčková.
V neděli se rozpoutaly boje o medaile v cross country. Hned první kategorie mladších žákyň přinesla další medaili, kterou vybojovala Kristýna Zemanová třetím místem. Na dalších místech byly Hladíková 6. a Kyselová 11. V kategorii mladších žáků unikla medaile těsně Matějovi Stránskému, který dojel čtvrtý. Na dalších místech dojeli Pařík 11., Rozsypal 12. a Doležal 14. V kategorii starších žákyň se opět dařilo Kláře Vernerové, která dojela na třetím místě a v celkovém pořadí ČP obsadila druhé místo. V této kategorii obsadily ještě Jedlánková 10. místo a Hartychová 17. V kategorii starších žáků chyběl jeden z favoritů Tomáš Ježek, který má zlomenou klíční kost. Přesto naši závodníci bojovali a obsadili Hladík 7. místo, Šulc 11., Daněk 19. a Maroul 30. Mezi kadetkami se dařilo Tereze Vaníčkové, která získala broz a celkově obsadila v ČP druhé místo. Na 11. místě byla Kubátová. V celkovém pořadí Týmů vybojoval IVAR CS – AUTHOR TEAM skvělé druhé místo!
Comments

Český pohár MTB XCO Brno

Brno 2015
V sobotu se jel další díl Českého poháru horských kol XCO v Brně. IVAR CS – AUTHOR TEAM přijel opět bojovat o medaile a o co nejlepší umístění. Hned v první kategorii mladších žáků se to povedlo Matějovi Stránskému, který dojel třetí. K tomu přidali 6. místo Rozsypal, 8. Pařík a 13. Doležal. V kategorii mladších žákyň přidala druhý bronz Kristýna Zemanová, 6. místo Hladíková a 7. Kyselová. V kategorii starších žáků bohužel skončila sezóna pro Tomáše Ježka, který si v tréninku zlomil klíční kost. O přední umístění tak bojovali další jezdci, kteří obsadili 7. místo Hladík, 14. Šulc, 25. Daněk a 35. Maroul. V kategorii kadetek dlouho bojovala o bednu Tereza Vaníčková, která nakonec dojela těsně čtvrtá, Kubátová dojela na 13. místě. V hodnocení týmů se IVAR CS – AUTHOR TEAM posunul na první místo, které se bude snažit udržet i po MČR v Kutné Hoře.
Comments