Kolínský účet: Ježek zlato, Stránský stříbro, Vaníčková a Dlouhá bronz!

kolinsky_ucet
 Je za námi další vrchol české cyklokrosové sezony. Stalo se jím mistrovství republiky, které se jelo o minulém víkendu v Kolíně. Na start se postavili i závodníci mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu. A nevedlo se jim špatně, získali čtyři medaile. Je také pravda, že Boleslavští si vybrali i kopec smůly. I tak ale je tento šampionát hodnocen z pohledu jezdců IVARu pozitivně. A to chyběly ve startovním poli ze zdravotních důvodů Kateřina Hladíková a Kristýna Zemanová.
Jediný titul pro IVAR vybojoval v kategorii kadetů Václav Ježek mladší. V závodě se pořadí na špici hodně měnilo, v posledním ze čtyř okruhů zůstala v čele trojice jezdců, posléze dvojice, ve které byl i Ježek. Před závěrečným písečným úsekem sjel Ježek malý náskok vedoucího jezdce, nastoupil mu a do cíle si už nenechal vítězství uniknout. Ježka doplnil skvělým čtvrtým místem Filip Samec, kterému medaile unikla jen těsně, když se mu nevydařil už zmíněný písečný úsek v závěru závodu. V nejlepším výsledku sezony dojel na desátém místě Prokop Miňovský, jedenáctý skončil Jakub Elbadri a dvanáctou příčku uhájil Matěj Pekař.celý článek...
Comments

V generálce na republiku pět zlatých

Cyklokrosové závody v Lounech se o minulém víkendu staly pro všechny závodníky, a tedy i pro členy mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu, generálkou na příští víkend, kdy se v Kolíně pojede republikový šampionát.
V Lounech se jelo na ne příliš profilem náročné trati, ale povrch se měnil každým závodem. Zatímco mladší žáci jeli na zmrzlém povrchu, starší žáci už mnohdy jeli v blátě. Kadeti pak jeli už vesměs na blátě a junioři dokonce v průběhu závodu měnili kola, protože trať byla hodně roztátá a rozbaněhná.
Už první kategorie, ta nejmladší, znamenala pro IVAR CS AUTHOR Team triumf. V mladších žácích se o něj postaral svým prvním vítězství nejmladší z rohu Hladíků František.
Triumfovala i žákyně Aneta Dlouhá, druhá dojela Adéla Stránská, pátá Veronika Sedláčková.celý článek...
Comments