Z Plzně dvě „brambory“. Daněk čtyři vteřiny od medaile a famózní výkon pátého Šulce!

image001
Mladí cyklisté se vydali na republikový šampionát na silnici do Plzně. Cyklistům z mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR teamu se dařilo. I když to tentokrát na stupně vítězů nevyšlo, zaznamenali řadu solidních umístění a byla vidět spousta bojovných výkonů.
„Na medaile jsme tentokrát nedosáhli, ale neztratili jsme se. Závody dopadly dobře, pokaždé se medaile nevozí. Je třeba ale říci, že jsme mezi největší favority nepatřili, silniční závody nejsou naše hlavní disciplína. Potvrdili jsme však, že do užší špičky patříme,“ hodnotil plzeňský šampionát hlavní trenér mládežnických cyklistů v IVAR CS AUTHOR Teamu Václav Ježek starší. Ale popořadě. celý článek...
Comments

Zadov a Tábor: Cinklo to třikrát

zadov_20
Mladí cyklisté z mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu mají za sebou další závodní víkend. Tentokrát se závodilo se na horských kolech na Zadově a na silnici v Táboře. Takže to bylo docela hektické. Ale i tak to několikrát takzvaně „cinklo“.
Na Zadově se dařilo kadetovi Jakubu Elbadrimu, který skončil třetí, když ho od druhého místa dělilo pouhých sedm vteřin a od zlata pouhá půlminutka. Další kadet Václav Ježek dojel dvanáctý a třetí Boleslavák v této partě, Filip Samec, obsadil 23. příčku.
Výborný závod zajel také junior David Šulc. Obsadil třetí místo, ale před ním byli dva zahraniční závodníci, z Čechů tedy byl David nejlepší. Tomáš Doležal, rovněž ve výborném výkonu, ve veliké konkurenci dojel na 23. místě, přitom se mezi Čechy vešel do první desítky. celý článek...
Comments