Dětský MTB Cup

Dětský MTB cup
V sobotu 26. 7. 2017 se uskutečnil v Mladé Boleslavi další závod horských kol v rámci seriálu ELEVEN Dětský MTB Cup. Závod spolupořádal domácí IVAR CS – AUTHOR TEAM pod vedením Josefa Hladíka v areálu bývalého letního kina na Štěpánce, kde je již několik let v provozu bikepark. Technickou a divácky atraktivní trať navrhl v bikeparku a v jeho okolí hlavní trenér IVAR CS – AUTHOR TEAMu a bývalý vynikající MTB závodník Václav Ježek v několika různých trasách přiměřených věku závodnic a závodníků, kdy závodů se zúčasnily děti ve věkovém rozmezí 0 – 14 let. Domácí oddíl zajistil závody z hlediska úpravy areálu, vytýčení tratí, občerstvení apod.  Areál závodu se v sobotu probudil do příjemného ještě letního počasí a brzy se zaplnil účastníky závodů a diváky.
Že znají domácí areál dokonale, potvrdili závodnice a závodníci domácího oddílu, kteří vybojovali řadu pódiových umístění napříč všemi kategoriemi. Vyjmenovat všechny medailisty by tak bylo vskutku zdlouhavé a proto jim lze aspoň takto souhrnně poděkovat za reprezentaci domácího oddílu. Rolí předjezdců se ochotně ujali nejstarší členové domácího oddílu, kteří již věkově nespadali do vypsaných věkových kategorií závodu. Řada z nich se umístila na medailových pozicích v letošním MTB mistrovství ČR a jsou tak i vzorem pro mladší závodníky.  Závod si užili jak nejmenší děti na odrážedlech, které ještě nezvládají jízdu na kole, až po nejstarší závodníky, kteří se již účastní závodů nejvyšší úrovně, včetně MČR. Pro MTB nadšence lze ještě připomenout, že příští sobotu pokračuje seriál dětskými závody v nedalekém Bakově nad Jizerou.
Comments

Parádních 16 medailí

Silniční časovka
Parádních 16 medailí z MČR veze IVARCS – AUTHOR TEAM
V době vrcholícího léta, kdy na polích začínají zně, si závodnice a závodníci IVAR CS – AUTHOR TEAMu přichystali svá závodní kola a vyrazili na Mistrovství České republiky na silnici a horských kol, aby se i oni pokusili sklidit výsledky své letošní práce.
Mistrovské závody začaly na silnicích v okolí Hodkovic n/M časovkou jednotlivců, kde se v deštivém počasí jezdcům IVARCS – AUTHOR TEAMu skvěle dařilo, když vybojovali zlato zásluhou Matěje Stránského (starší žák)  a bronz získal Tomáš Ježek (kadet). V časovce družstev a dvojic vybojovala zlato Terka Vaníčková (juniorka), stříbro Matěj Stránský a bronz družstvo kadetů ve složení Daněk, Hladík, Ježek a Šulc. V sobotním závodu s hromadným startem dovršili zisk svých třetích medailí stříbrný Matěj Stránský a bronzový Tomáš Ježek!
celý článek...
Comments