Mistrovství středočeského kraje

Z mistrovství...
V sobotu a neděli se konalo mistrovství středočeského kraje v časovce a silničním závodě.
V sobotní časovce se představilo třináct jezdců IVARCS-AUTHOR TEAMU a všichni odjeli s medailí!
Vítězství vybojovali: Ježek T., Vaníčková, Daněk, Zemanová a Hladíková.
V nedělním silničním závodě se jelo ve velké zimě a větru, kadeti dokonce dojížděli v chumelenici!
Zlato vybojovali: Vaníčková, Daněk a Kyselová.
Comments

Silniční poháry v Kyjově

Silniční poháry v Kyjově
O víkendu proběhl další díl silničních pohárů v Kyjově. V sobotu se jelo kritérium ulicemi Kyjova a v neděli silniční závod na 15km okruhu.
Sobotní kritérium zahájili mladší žáci, kde skončil na 17. místě Venda Ježek. Za nimi pokračovali starší žáci, kde do poslední bodovačky bojoval a medailové pozice David Šulc, který nakonec skončil na 5. místě. Na 6. místě dojel Jakub Daněk a 12. místě Matěj Stránský. Kadetky a žákyně vyjeli na okruh pohromadě a vybojovaly pro IVARCS – AUTHOR TEAM dvě medaile! V mladších žákyních vybojovala zlato Kateřina Hladíková, ve starších žákyních Kateřina Daňková bronz. V kadetkách dojely Klára Vernerová na 5. místě a Tereza Vaníčková na 6. místě. Kadeti startovali po dívkách a sešlo se jich přes sedmdesát. Tomáš Ježek vybojoval 11. místo a Josef Hladík 12. místo.
celý článek...
Comments

Český pohár horských kol Praha Řepy

Řepy
O víkendu proběhl v Praze první závod Českého poháru horských kol ve sprintech a cross country. Závodníci IVARCS – AUTHOR TEAMu patřili opět mezi nejlepší a ujmuli se prvenství v soutěži týmů. V sobotu se začínalo závodem sprintů a v něm získal zlato David Šulc a bronz Kristýna Zemanová. Medaile unikla po defektu Tereze Vaníčkové.
V neděli se pokračovalo závodem cross country a hned první kategorie přinesli IVARCS – AUTHOR TEAMu skvělé výsledky! V kategorii mladší žáci  si dojel pro prémiovou medaili Štěpán Rozsypal, když skončil třetí. Čtvrté místo obsadil Vojta Pařík a desáté Venda Ježek. Mezi mladšími žákyněmi vybojovala druhé místo Kateřina Hladíková a čtvrté Adéla Kyselová. Mezi staršími žáky dominoval Jakub Šulc, kterého v první desítce doplnili šestý Matěj Stránský a sedmý Jakub Daněk. Na 21. místě dojel Tomáš Doležal a 31. Tomáš Maroul. Ve starších žákyních se nejlépe vedlo Kristýně Zemanové na šestém místě, dále dojely Kateřina Daňková 10. a Martina Jedlánková 17. V kadetkách předvedla parádní výkon Tereza Vaníčková a vybojovala 2. místo. Mezi kadety dojel Tomáš Ježek devátý a Josef Hladík sedmnáctý.
Comments

Silniční soustředění na jihu Moravy

V Hlohovci se dařilo
Minulý týden absolvoval IVARCS – AUTHOR TEAM silniční soustředění na jihu Moravy, které bylo zakončeno velkým silničním závodem s mezinárodní účastí v Hlohovci.
Jezdci IVARCS – AUTHOR TEAMU se mezi silničními specialisty z Čech, Rakouska a Slovenska neztratili a s patnácti startujícími jezdci získali šest medailí, což žádný jiný tým nezískal!!!
Zlaté medaile vybojovala v kadetkách Tereza Vaníčková a v mladších žákyních Kateřina Hladíková. Stříbro bral v starších žácích po urputném boji s rakouským reprezentantem David Šulc.
Bronz získaly v kadetkách Klára Vernerová, v mladších žákyních Adéla Kyselová a v náboru Adéla Stránská. Do dalších bojů vstoupí team 9.-10.4. v Praze Řepích, kde proběhne první závod ČP v MTB disciplínách. Držte nám palce k dalším medailím!

Josef Hladík

Comments