Český pohár v Soběslavi a Zbraslavi

Klára Vernerová na 1. místě
V sobotu vyrazil IVAR CS – AUTHOR TEAM na pokračování silničního poháru do Soběslavi. Zde se jelo tradiční kriterium, které přneslo další pěkné výsledky. V kategorii mladších žáků opět dominoval Matěj Stránský, který si připsal letošní druhé prvenství. Mezi žákyněmi se blískla skvělým spurtem Klára Vernerová, která tak vybojovala své první pohárové vítězství. Další dívky obsadily: 4. Kateřina Daňková, 6. Nicole Hartychová, 9. Martina Jedlánková. V kategorii starších žáků se závodilo zostra od prvního okruhu, kde se sbírali první body. V půlce závodu se podařilo odjet čtyřčlenné skupině, kde bohužel nebyl nikdo z našich borců. V cíli se tak bojovalo až o další místa: 6. Tomáš Ježek, 8. Jakub Daněk, 9. David Šulc, 23. Josef Hladík, 25. Tomáš Maroul. V neděli se jel těžký závod v Zbraslavi u Brna, kam vyjela bojovat Klára Vernerová a obsadila skvělé 2. místo.
Comments

Jarní soustředění juniorů

Soustředění v Hlohovci
Jarní soustředění juniorů v Hlohovci zakončené silničním závodem
Starší část našeho juniorského týmu v letošním roce vyrazila koncem března na své první silniční soustředění. Pro týdenní tréninkový kemp padla volba na malebnou vesničku Hlohovec nacházející se mezi známými kulturními městy Valtice a Lednice, která je charakteristická úžasnou pohostinností typickou pro celý Jihomoravský kraj. Celý pobyt pak vyvrcholil sobotním silničním závodem Trofeo Cinelli – VC Hlohovec startující přímo v této obci.
Tréninkové jednotky včetně ranní rozcvičky pod vedením Václava Ježka a Josefa Hladíka uskutečněné v okolí Valtic po místních cyklostezkách byly koncipovány především k získání vytrvalostních schopností potřebných pro nadcházející sezónu. Dalším aspektem bylo poznání jihovýchodního kouta naši republiky a také tmelení party mladých lidí našeho juniorského týmu.
Poslední den patřil již zmíněnému hlohoveckému silničnímu závodu, který posloužil jako výborný test pro další, především pohárové závody. Jelikož se jednalo o první letošní silniční závod na našem území, tak se zde sjela výborná konkurence nejen mezi elitou, ale i mezi juniory. celý článek...
Comments