Forma Hladíkové je nevídaná!

Další dva pohárové starty, další dvě zlaté!
Další dva pohárové starty, další dvě zlaté!
Nejlepší tuzemské cyklokrosaře zavedl pátý díl českého poháru TOI TOI Cup do Ostravy. A ani tam, po čtyřech předchozích vítězstvích, nenechala nikoho na pochybách o své vynikající formě kadetka z mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu Kateřina Hladíková.
Kadetka Hladíková vyhrála jasným způsobem, skvěle zajely i šestá Barbora Jeřábková a desátá Veronika Sedláčková.
Dařilo se Václavu Ježkovi mladšímu, který celý závod mezi kadety bojoval o umístění na stupních vítězů. Nakonec z toho bylo nepopulární čtvrté místo, které ale znamená výrazný bodový přísun do žebříčku. Zbylým dvěma závodníkům se dařilo střídavě, Filip Samec dojel desátý a Jakub Elbadri dvacátý. „Oba doplatili na klouzavou trať, která jim příliš nesvědčila,“ podotkl hlavní trenér mládežníků v IVAR CS AUTHOR Teamu Václav Ježek starší. celý článek...
Comments

Šulc druhý v Mnichově

Slaný
Šulc druhý v Mnichově a tři Boleslaváci jedou reprezentovat na Evropu. Skvělá zpráva přišla z cyklistické federace. Tereza Vaníčková v kategorii do 23 let, juniorka Kristýna Zemanová a junior David Šulc, všichni členové mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu, obléknou přespříští víkend reprezentační dres při mistrovství Evropy v cyklokrosu, které se jede v Itálii.
O uplynulém víkendu v neděli se na mezinárodní cyklokrosové závody německého poháru do Mnichova vypravila i dvojice závodníků z mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu Klára Vernerová a David Šulc. Šestnácté místo vybojovala mezi ženami Vernerová a Šulc dojel v juniorech na neuvěřitelném druhém místě! A to si v závodě vybral velký díl smůly, když hned na startu měl kolizi.
„Na startu jsem se dostal do srážky se závodníkem z Itálie, takže jsem vyjížděl někde kolem pětadvacátého místa. Následovala stíhačka, dotáhl jsem se na druhé místo, ale vedoucí závodník byl už na dostižení moc daleko,“ popsal závod David Šulc.
 
celý článek...
Comments

Zpráva z Rakouska

Ternitz
Stránský vyhrál, Doležal druhý, Zemanová čtvrtá a Hladík mezi muži osmý!
O uplynulém víkendu bojovali závodníci mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu na dvou frontách. Postavili se na start cyklokrosového světového poháru ve švýcarském Bernu a v rakouském Ternitzu, kde se jel světový pohárový závod kategorie C2.
A právě v Ternitzu zářila dvojice juniorů Matěj Stránský a Tomáš Doležal. Matěj nenašel soupeře a cílem projel s vítězným gestem. Hned za ním protnul cílovou pásku jeho oddílový kolega Tomáš Doležal. celý článek...
Comments

Holé Vrchy tleskaly zlaté Hladíkové a stříbrnému Šulcovi

Holé Vrchy tleskaly zlaté Hladíkové a stříbrnému Šulcovi
Těžká trať. Možná nejtěžší v celém cyklokrosovém seriálu českého poháru TOI TOI Cupu. Tak hodnotí odborníci, ale především závodníci trať jen kousek od Mladé Boleslavi. Trať na Holých Vrších, kterou staví cyklistický funkcionářský nestor Ladislav Kubín, mnozí milují a mnozí nenávidí. Kateřina Hladíková a David Šulc patří k těm, kteří volí první variantu. V posledním závodě, třetím v pořadí, TOI TOI Cupu, si odsud vezou medaile. Ale ani další členové mladoboleslavského IVAR CS AUTHOR Teamu si nevedli špatně. Mnozí si vedli velice dobře.
Doslova strhující závod byl k vidění v závodě kadetek. Boleslavská Kateřina Hladíková po dvou vítězstvích v pohárových závodech si věřila na další úspěch. Když ale ji největší soupeřka Eliška Hanáková z Moravec Teamu v posledním kole ujela a držela si mírný náskok, vše vypadalo, že Katka bude brát stříbro. Jenže ta se nevzdala a ukázala bojovné srdce, vydolovala ze sebe více úplně všechno a těsně před cílem soupeřku dojela a v cílové rovince předvedla neskutečný spurt a cílem projela jako vítězka. celý článek...
Comments

V Hlinsku Hladíková zlatá a Šulc bronzový

Hlinsko
Hlinsko přivítalo druhý závod českého poháru v cyklokrosu TOI TOI Cup. A cyklisté z IVAR CS AUTHOR Teamu vezou domů do Mladé Boleslavi dvě medaile a dvě čtvrtá místa. Na stupně vítězů se postavili kadetka Kateřina Hladíková a junior David Šulc.
V Hlinsku se jelo na velice těžké trati, kterou popsal hlavní trenér mládežníků v boleslavském IVAR CS AUTHOR Teamu Václav Ježek: „Na začátek sezony to byl nezvykle těžký závod. Celý den pršelo, všude bláto, takže podmínky hodně náročné. Naši to zvládli ale velice slušně,“ chválil trenér.
Kadetka Kateřina Hladíková zopakovala svůj triumf z úvodního pohárového závodu v Mladé Boleslavi. „Kačka dala jasně najevo, že má natrénováno, má formu a ke všemu si věří. To se na jejím výkonu hodně podepsalo a vítězství ji patří právem. Výborně zajela Bára Rajnochová i Aneta Dlouhá, která měl smůlu na startu, ale pak se drala kupředu,“ hodnotil závod kadetek trenér Ježek. celý článek...
Comments