Terezín

Konec roku 2011 patřil tradičnímu silvestrovskému cyklokrosu v Terezíně. Slunečné počasí s teplotou lehce nad nulou přilákalo solidní počet cyklokrosařů nejen mezi elitou, ale i v ostatních kategoriích. Barvy našeho týmu samozřejmě nemohli chybět a byly také slušně vidět. Po žácích a kadetech vyrazili na trať závodníci z kategorie Příchozí do 30. let, kde exceloval náš biker Honza Boubín, který s přehledem porazil všechny své soupeře a s minutovým náskokem vyhrál. Poté se na start postavila kategorie Masters, kde na 11. místě dokončil závod Martin Turner (kat. M30). Nakonec se s tratí popasovala i Elita, kde bojoval i náš Václav Ježek. V tvrdé konkurenci se neztratil a vybojoval solidní 7. místo.