Český pohár horských kol Praha Řepy

Řepy
O víkendu proběhl v Praze první závod Českého poháru horských kol ve sprintech a cross country. Závodníci IVARCS – AUTHOR TEAMu patřili opět mezi nejlepší a ujmuli se prvenství v soutěži týmů. V sobotu se začínalo závodem sprintů a v něm získal zlato David Šulc a bronz Kristýna Zemanová. Medaile unikla po defektu Tereze Vaníčkové.
V neděli se pokračovalo závodem cross country a hned první kategorie přinesli IVARCS – AUTHOR TEAMu skvělé výsledky! V kategorii mladší žáci  si dojel pro prémiovou medaili Štěpán Rozsypal, když skončil třetí. Čtvrté místo obsadil Vojta Pařík a desáté Venda Ježek. Mezi mladšími žákyněmi vybojovala druhé místo Kateřina Hladíková a čtvrté Adéla Kyselová. Mezi staršími žáky dominoval Jakub Šulc, kterého v první desítce doplnili šestý Matěj Stránský a sedmý Jakub Daněk. Na 21. místě dojel Tomáš Doležal a 31. Tomáš Maroul. Ve starších žákyních se nejlépe vedlo Kristýně Zemanové na šestém místě, dále dojely Kateřina Daňková 10. a Martina Jedlánková 17. V kadetkách předvedla parádní výkon Tereza Vaníčková a vybojovala 2. místo. Mezi kadety dojel Tomáš Ježek devátý a Josef Hladík sedmnáctý.