Pražský cyklokros

Nedělní prosluněný 12. listopad přivítal bikery a cyklokrosaře veřejný závod Pražský cyklokros. Dopoledne si cyklokrosovou trať vyzkoušeli bikeři, kde si v kategorii Muži Hobby MTB vedl skvěle náš Dalibor Kopáč, který obsadil druhé místo. Po obědě byla trať přichystána pro Český pohár Masters včetně kategorie do 30let+hobby, kde jsme měli dokonce pětičlenné zastoupení. V nejmladší kategorii dojel Jarda Rys na 8. místě, v kategorii M30 dojel na 6. místě Martin Turner a na 19-tém Viktor Görög. V kategorii M40 dosáhl Josef Hladík na deváté místo a Franta Klouček st. skončil pátý v kategorii M50. Poté odstartoval hlavní závod Elite, kde bojoval i náš Václav Ježek. O prvních třech místech se rozhodlo prakticky po prvním kole, kde ujela trojice závodníků pronásledovaná dvojicí Venca Ježek a Radek Pilnický. Tito dva spolupracovali většinu závodu. Dvě kola před cílem však Venca v jedné ostré zatáčce upadl a tím se rozhodl souboj o čtvrté místo mezi těmito borci. Závod vyhrál Jan Nesvadba, Venca si dojel pro celkové páté místo.