Junioři Alpine Pro - Author Teamu se opět prosadili

O uplynulých dvou víkendech a státním svátku naši junioři bojovali na několika závodech a opět se prosadili na medailové pozice.
V sobotu 5. května se do jihomoravské metropole, kde se konal první závod Tour de kids, vypravili Justýna Kolářová, Lucka Blechová a Vojta Pařík. Ve finálovém závodě v sestrovražedném souboji v kategorii do 9 let zvítězila Lucka před Justýnou a ve stejné kategorii kluků vybojoval Vojta druhé místo.
V neděli 6. května na XC Bílý kámen vybojovala Terezka Schejbalová první místo v kategorii do 8let. V Přerově na dětské Šele ji ve stejné kategorii napodobila Justýna Kolářová a Lucka Blechová v kategorii do 10 let obsadila třetí místo.
V úterý 8. května na státní svátek se v Hodkovicích nad Mohelkou jel závod série Cyklomaratontour Okololiberce. V kategorii do 8 let obsadil Venda Ježek 3. místo mezi kluky a v téže kategorii mezi holkami zvítězila Justýna Kolářová, na třetím místě dojela Vanda Dlasková a na pátém místě dospurtovala Terezka Schejbalová. V kategorii do 10 let mezi holkama zvítězila Lucka Blechová a na podium ji doprovodila na třetím místě Kristýna Zemanová. V kategorii do 12 let mezi kluky vybojoval Tomáš Ježek 3. místo.
V sobotu 12. května si na druhém závodě Tour de Kids v Pardubicích vyjela v kategorii do 9 let Justýna Kolářová 2. místo.
V neděli se Lucka Blechová a Justýna Kolářová vypravily porovnat se západočeskou konkurencí na Becker cup do Litohlav. Obě holky ve své kategorii zvítězily a po té si rozdaly se soupeřkami o kategorii výš a ani tam se naztratily. Justýna dojela na 6. místě a Lucka na 5. místě.