Cyklokrosový pohár pokračuje na Holých Vrších

Cyklokrosový pohár na Holých Vrších
Národního cyklokrosový poháru Toi Toi Cup má za sebou úvodní 4 podniky. Tuto sobotu 5. listopadu pokračuje závodem na mimořádně fyzicky i technicky náročné trati na Holých vrších. Jak si v pohárové klasifikaci zatím stojí mladí boleslavští cyklokrosaři z formace IVAR CS – AUTHOR TEAM?
V kategorii kadetek, patří průběžná 3. příčka Kateřině Hladíkové, která stabilitu svých výkonů potvrdila i bronzovým umístěním v dosud posledním pohárovém závodě v Lounech.  Zde se dobře vedlo i Nicol Hartychové, která  4. místem dosáhla svého  letošního maxima a propracovala se na průběžné 5. místo v pohárové klasifikaci. Klára Vernerová je po 8. místě v Lounech zatím celkově 7. a Kateřina Daňková 23.
V kategorii starších žáků potvrdil v Lounech skvělou aktuální formu Matěj Stránský. V závěru závodu si poradil se svým největším rivalem Matyášem Fialou a zapsal si již druhé vítězství v řadě. Vedoucí pozice mu patří také v průběžném pořadí Toi Toi Cupu. Dobře si vedou i další Mladoboleslaváci.  Štěpán Rozsypal zopakoval v Lounech výborné 5. místo z Mladé Boleslavi a průběžně je 9., Tomáš Doležal byl 12. a průběžně je 14., Venca Ježek dojel 20., průběžně je 19., Vojta Pařík obsadil 22. místo a průběžně je 23. V soutěži družstev patří klukům první místo.
Další vítězství vybojoval v Lounech pro barvy IVARu kadet Tomáš Ježek. Po sólové jízdě, když se od  soupeřů odpoutal již v úvodu 2. okruhu, dosáhl svého druhého letošního vítězství a usadil se v čele průběžného pohárového pořadí. Pepa Hladík dorazil do cíle  na 9. místě, ale  v průběžné klasifikaci si drží vynikající bronzový stupínek. David Šulc byl v Lounech 13. a průběžně je v poháru 8., Jakub Daněk dokončil na 16. místě, průběžně je 9., Tomáš Maroul byl 22. a průběžně je 29.  Rovněž kadeti vedou soutěž družstev.
V elitní kategorii žen bude na Holých vrších v závodě mezinárodní kategorie C2 opět bojovat Tereza Vaníčková. Po 19. místě v Táboře a 11. místě v Mladé Boleslavi jí náleží v průběžném pořadí Toi Toi Cupu 11. místo – nejlepší mezi jejími vrstevnicemi – juniorkami.