Český pohár MTB XCO Brno 2016

Stupně vítězů v Brně
V neděli 12. 6. se jel čtvrtý díl Českého poháru horských kol v cross country v Brně. IVARCS – AUTHOR TEAM přijel v téměř plné sestavě obhajovat předchozí úspěchy. Technická trať měla několik nebezpečných sjezdů a kamenitých pasáží, které prověřili technickou připravenost a přinesla 4 medaile! V kategorii mladších žáků a žákyň se opět potvrdily medailové ambice. V žácích vybojoval třetí místo Štěpán Rozsypal, Venda Ježek dojel na 7. místě a Vojta Pařík 12. V žákyních vybojovala Kačka Hladíková zlato a Adélka Kyselová stříbro!
V kategorii starších žáků dojel David Šulc pro čtvrté vítězství a potvrdil tak své dosavadní prvenství v poháru. Matěj Stránský dojel na 8. místě a Tomáš Maroul 21. V starších žákyních skončila Kristýna Zemanová na 4. místě, Kateřina Daňková na 16. místě a Martina Jedlánková 26. V kadetech a kadetkách se představili i zahraniční závodníci, naši jezdci s však neztratili. Josef Hladík obsadil 5. místo a Tomáš Ježek dojel 16. V kadetkách dojela poprvé bez medaile Tereza Vaníčková na 5. místě, Klára Vernerová skončila 11. a Nicole Hartychová 14.
Po těchto skvělých výsledcích potvrdil IVARCS – AUTHOR TEAM i průběžné celkové vítězství v týmech!