TOI TOI CUP Slaný – zlato a stříbro z bahenní lázně

Slaný 2016
Cyklokrosový  Toi Toi Cup pokračoval ve čtvrtek 17. listopadu na velmi obtížné rozbahněné trati ve Slaném. S jejími nástrahami se velmi dobře vyrovnali závodníci z boleslavského oddílu IVAR CS – AUTHOR TEAM.
V  kategorii kadetek, vyrazily od startu vpřed boleslavské Hartychová a Hladíková, následovány dalšími závodnicemi. Během prvního kola získala na čele výraznější náskok Kristýna Zemanová ze Sokola Veltěž, ale záhy byla dojeta. Pořadí se na technicky náročné trati rychle měnilo, často i vinou pádů. Do poslední kopcovité pasáže závěrečného okruhu mířila v čela dvojice tradičních rivalek – Hladíková, Mišoňová. Po několika minutách napjatého očekávání vjela do cílové rovinky jako první Kačka Hladíková  a s bezpečným náskokem si dojela pro své první letošní vítězství! Magdalena Mišoňová, postižená pádem, obsadila druhé místo a třetí  patřilo její oddílové kolegyni ze Sokola Veltěž Zuzaně Kadlecové. Nicol Hartychová dokončila po pádu  jako 7., Klára Vernerová 8. a Kateřina Daňková jako 20. celý článek...
Comments

Cyklokrosové medaile z Kolína

Další díl cyklokrosové série  Toi Toi Cup se odehrál 12. listopadu na trati posledního MČR v Kolíně a tradičně se dařilo závodníkům z boleslavského oddílu IVAR CS – AUTHOR TEAM. V  kategorii kadetek, která závodní program zahajovala, měla jako vždy výborný start Kateřina Hladíková. Při absenci lídra seriálu Magdaleny Mišoňové se na čele usadila s Kristýnou Zemanovou ze stáje Sokol Veltěž, přičemž vpředu byly vidět i  Nicola Hartychová a Klára Vernerová. Vedoucí dvojice se postupně vzdalovala zbytku závodního pole. V závěru posledního okruhu se Kristýna Zemanová osamostatnila na čele závodu a do cíle dorazila první s několikasekundovým náskokem před Kateřinou Hladíkovou. Nicol Hartychová proťala pásku na 7., Klára Vernerová na 11. a Kateřina Daňková po pádu a technických obtížích na 24. místě. celý článek...